TOP CENTRUM Dílenská vestavba

Mám zájem o tento vůz

Výrobce

Rohovládova Bělá 91
533 43
Rohovládova Bělá

Produkt

SORTIMO International GmbH je leader trhu ve výrobě regálových systémů a mobilních přepravních řešení do užitkových vozidel.

SORTIMO KVALITA - Regálový systém Sortimo Globelyst přináší pořádek do Vašeho vozidla. Díky kombinaci vysoce kvalitní oceli, lehkému hliníku a tvrzenému plastu nabízí tu nejvyšší kvalitu.

NEOMEZENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ - Žádný Váš požadavek nezůstane bez odpovědi se Sortimo příslušenstvím. Díky široké nabídce příslušenství si můžete vestavbu Sortimo přizpůsobit podle Vašich požadavků.

CRASHTEST - Všechny produkty společnosti Sortimo procházejí Crashtesty a kvalitativními testy. Dodávku s aplikovanou vestavbou Globelyst otestují nárazem do zdi - PRO VAŠI BEZPEČNOST!!!

Vestavby společnosti SORTIMO jsou vhodné pro servisní, dílenské, měřící, přepravní, prezentační vozy.

Organizace a řád, které vestavby společnosti SORTIMO zaručují reaguje na trend, který v součastnosti nastavuje tržní prostředí.

Jako doplněk výroby regálových systémů pro všechna užitková vozidla, produkuje Sortimo boxy a kufry pro obchodníky, údržbáře a jiné obory.

Kombinace vestavby a vozidla zvyšuje profesionalitu a podtrhuje schopnosti, které technik či řemeslník zvládne v reálném čase přímo v místě poruchy či u zákazníka.

Součástí obchodní nabídky je i personalizovaný návrh vestavby ve 3D.

Vestavba je složena z kombinace vysoce kvalitní oceli, lehkého hliníku a tvrzeného plastu té nejvyšší kvality.

 

Doplňky produktu

Pořadač dokumentů
T-BOXX kufr s organizérem

Set boxů pro T-BOXX
L-BOXX
Výstražné zařízení
LS-BOXX mobilní

LT-BOXX
M-BOXX

Kufřík kovový
Svěrák

S-BOXX
Upínací kurta

Měnič napětí
Háčky

Zpracování

Regály Regály na obou stranách jsou ukotvený k montážní podlaze (vrstvená překližka s protiskluzovou a voděodolnou úpravou). Dále jsou regály kotveny do boků vozidla pomocí speciálních držáků EcoFixů. Regál na levé straně je složen z šuplíků s plnovýsuvem, regálových van, van na plastové boxy a kufry, rolety a v horní části z vany na dlouhý materiál. Regál na pravé straně je složen ze sklopného svěráku, pracovní desky a kombinace šuplíků s plnovýsuvem.Regál je opláštěn perforovaným Alu plechem, který lze využí k zavěšení celé řady doplňků (Háčků, držáků a mnoha jiného příslušenství).
Boky vozu Boční opláštění Sowaflex vyrobené z lehkého vrstveného materiálu chrání Váš vůz proti vnitřnímu poškození díky svému dokonalému povrchu odolnému proti poškrábání. Dokonale upevněné o 60 % lehčí než dřevo. Opláštění je odolné proti vlhkosti a chemikáliím.
Opláštěním vozidla perforovaným hliníkovým plechem je zajištěna ochrana vnitřního nákladového prostoru vozidla. Dále lze perforovaný plech také využít pro zavěšení široké škály doplňků.
Podlaha Je základem pro každou vestavbu a přináší ochrannou funkci pro vozidlo a nalezneme v ní také upínací body pro šrouby. Podlahy jsou vhodné do každého vozu a jsou dostupné ve dvou variantách - Soboflex a Sobogrip. Podlaha slouží také jako základ pro upevnění vestavby bez jakéhokoliv zásahu do původní podlahy či karoserie vozu. Bez ohledu na to, jestli si vyberete extrémně voděodolnou, protiskluzovou 12mm podlahu Soboflex nebo výhodnější 9mm ochrannou podlahu Sobogrip, vždy Vám bude zaručena Sortimo kvalita. Podlahy společnosti Sortimo jsou vyráběny exkluzivně ze skandinávského březového dřeva a jednotlivé vrstvy dřeva jsou celistvě slepené a voděodolné.

Technická data

Vozidlo Objem nákladového prostoru - velikost pracovního prostředí pojízdné dílny
Expert Furgon L1 s Moduworkem / bez Moduworku 4,6 / 5,1 m3
Expert Furgon L2 s Moduworkem / bez Moduworku 5,3 / 5,8 m3
Expert Furgon L3 s Moduworkem / bez Moduworku 6,1 / 6,6 m3
Hmotnost vozidla V závislosti na úpravě vestavbay a materiálu přepravovavného ve vozidle

Video recenze

Doplňující informace k produktu

Crash test - bezpečnost je na prvním místě!

Vestavby Sortimo splňují vysoké nároky i na bezpečnost a důkaz místo slibů naleznete na videu.

Žádost o nabídku   TOP CENTRUM Dílenská vestavba