Boxer

PEUGEOT BOXER FURGON

S VÍCEMÍSTNOU VESTAVBOU

AKČNÍ CENA: 491 000 Kč bez DPH

Cena se vztahuje k modelu PEUGEOT BOXER FURGON ACCESS 3000 L1H1 BlueHDi 120 k S&S MAN6 a zahrnuje úpravu vozidla včetně druhé řady sedadel.

Druhá řada sedadel s integrovanou příčkou promění základní třímístnou verzi modelu Boxer na vůz pro kombinovanou přepravu osob i materiálu. Praktické a pohodlné vícemístné provedení může pojmout minimálně 6 pasažérů. Vysoký komfort posádky v rozšířené kabině je zaručen, velký nákladový prostor zůstává zachován. Dodatečný úložný prostor pod sedadly prodlužuje podlahu nákladového prostoru a umožňuje přepravu delších předmětů, například žebříků. Kromě stupně výbavy uživatel volí i celkový konečný počet míst. Lehká a robustní konstrukce vozu je základ pro vícemístné řešení a víceúčelové využití vozidla.

TECHNICKÉ PARAMETRY VESTAVBY:

Přepážka s oknem v plastovém provedení (ABS)

Pravé a levé okno pro druhou řadu sedadel

Třísedadlová lavice s tříbodovými bezpečnostními pásy a opěrky hlavy s čalouněnými lavicemi jako u sedadla řidiče a spolujezdce

Tónovaná okna na levé a pravé straně

Doplňková ložná plocha pod lavicí

Vyvýšená podlaha s gumovou rohoží na podlaze u druhé řady sedadel s plastovým pokrytím schůdku na pravé straně

Originální pokrytí levé i pravé boční stěny

Délka ložné plochy vč. doplňkové ložné plochy pod lavicí: 2040 mm

Počet sedadel: 6-7

Délka ložné plochy ve výšce 470 mm: 1600 mm

Značka Peugeot využívá k úpravám vozidel úspěšné a inovativní výrobce systémů pro užitková vozidla. Díky dlouholetým zkušenostem našich partnerů v oblasti přestaveb nabízíme širokou škálu systémů přizpůsobených jednotlivým typům vozidel a zákaznických potřeb. Závaznou nabídku včetně možných úprav na míru vašim potřebám získáte u kteréhokoli autorizovaného prodejce Peugeot.

Tolerance v základním provedení bez dodatečných úprav: rozměry přestavby +/- 5 %. Spotřeba a emise CO2 v kombinovaném provozu pro Peugeot Boxer: 6,1-6,8 l/100km, 159-179 g/km. Nabídka je platná pouze pro podnikatele. Fotografie jsou ilustrativní

Žádost o nabídku   Peugeot Boxer s vícemístnou vestavbou